| Kenteken | XT-420-F |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | b 170 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 27-06-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1360 kg |
| APK vervaldatum | 08-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-06-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-08-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1699 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 9 l/100km | 1l op 11.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 l/100km | 1l op 14.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 171 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 278 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 645 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1830 kg |
| Massa leeg voertuig | 1260 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1830 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fzaaa500 |
| Variant | y23gk2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren