| Kenteken | XX-778-V |
| Merk | Mitsubishi |
| Type | asx |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 04-04-2019 |
| Nieuwprijs | € 26.559,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 86 Kw | 117 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1335 kg |
| APK vervaldatum | 04-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 04-04-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-04-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1590 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 132 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 665 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1870 kg |
| Massa leeg voertuig | 1235 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1870 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | acbba5e5caaa |
| Variant | ga211 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-08-2025
Rapport opnieuw genereren