| Kenteken | XZ-255-S |
| Merk | Seat |
| Type | ibiza |
| Kleur | paars |
| Bouwjaar | 30-04-2019 |
| Nieuwprijs | € 20.315,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1134 kg |
| APK vervaldatum | 30-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 30-04-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-04-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 105 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 406 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 560 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1560 kg |
| Massa leeg voertuig | 1034 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1560 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5sfm5df0027cp2a1ca |
| Variant | bdkla |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-11-2025
Rapport opnieuw genereren