| Kenteken | XZ-421-H |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 01-05-2019 |
| Nieuwprijs | € 41.622,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 97 Kw | 132 pk |
| Elektrisch vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1615 kg |
| APK vervaldatum | 01-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 01-05-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-05-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 427 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2020 kg |
| Massa leeg voertuig | 1515 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2020 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fa1fa1md001e0gaon1ml01vr0n0 |
| Variant | gac4eazax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-10-2025
Rapport opnieuw genereren