| Kenteken | XZ-621-T |
| Merk | Hymer |
| Type | b580mc |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-04-2019 |
| Nieuwprijs | € 127.795,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 130 Kw | 177 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2990 kg |
| APK vervaldatum | 15-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-04-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-04-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 zf |
| Breedte | 228 cm |
| Lengte | 700 cm |
| Hoogte | 295 cm |
| Wielbasis | 390 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1070 kg |
| Technische max massa voertuig | 4430 kg |
| Massa leeg voertuig | 2890 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | qq6l7ca4fa1i24i580 |
| Variant | a1f3 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren