| Kenteken | Z-008-JZ |
| Merk | Volkswagen |
| Type | t-roc |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 27-03-2018 |
| Nieuwprijs | € 32.664,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Gewicht | 1330 kg |
| APK vervaldatum | 17-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-03-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-07-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 121 g/km |
| Emissienorm | euro 6 zd |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 423 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 660 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1850 kg |
| Massa leeg voertuig | 1230 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1850 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6fm62s0327mv62 |
| Variant | dadax0ac4 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren