| Kenteken | Z-012-KS |
| Merk | Citroen |
| Type | ds3 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 09-11-2016 |
| Nieuwprijs | € 29.390,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1209 kg |
| APK vervaldatum | 26-04-2025 |
| Datum eerste toelating | 09-11-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-06-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 159 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 245 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 604 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1615 kg |
| Massa leeg voertuig | 1109 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1615 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren