| Kenteken | Z-014-KK |
| Merk | Renault |
| Type | twingo |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 28-10-2010 |
| Nieuwprijs | € 10.461,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Gewicht | 1019 kg |
| APK vervaldatum | 25-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-10-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-04-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1149 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 166 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 237 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 350 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1370 kg |
| Massa leeg voertuig | 919 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1370 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | cn0405 |
| Variant | cn04 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-08-2025
Rapport opnieuw genereren