| Kenteken | Z-055-RL |
| Merk | Toyota |
| Type | yaris hybrid |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 17-02-2020 |
| Nieuwprijs | € 22.865,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 54 Kw | 73 pk |
| Vermogen per kg | 0,01 Kw/kg |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Gewicht | 1150 kg |
| APK vervaldatum | 05-06-2027 |
| Datum eerste toelating | 17-02-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-09-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1497 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 84 g/km |
| Emissienorm | euro 6 am |
| Breedte | 170 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 251 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1565 kg |
| Massa leeg voertuig | 1050 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1565 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nhp130l-chxnbw(1r) |
| Variant | nhp13(mh) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren