| Kenteken | Z-109-FG |
| Merk | Volkswagen |
| Type | tiguan |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 10-07-2023 |
| Nieuwprijs | € 49.952,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Gewicht | 1546 kg |
| APK vervaldatum | 10-07-2027 |
| Datum eerste toelating | 10-07-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-04-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 451 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2130 kg |
| Massa leeg voertuig | 1446 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2130 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7gc008n5t4tvr24bi1bsamm1iso |
| Variant | acdxdbx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren