| Kenteken | Z-140-KG |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 23-04-2024 |
| Nieuwprijs | € 51.458,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 152 Kw | 207 pk |
| Vermogen per kg | 0,11 Kw/kg |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Gewicht | 1372 kg |
| APK vervaldatum | 23-04-2028 |
| Datum eerste toelating | 23-04-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-04-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 89 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 407 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1272 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7gc003s0vr24bi1db0i |
| Variant | abdnnd |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-04-2025
Rapport opnieuw genereren