| Kenteken | Z-172-FR |
| Merk | Mc louis |
| Type | carat 473 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 24-03-2021 |
| Nieuwprijs | € 42.930,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 118 Kw | 160 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Gewicht | 3007 kg |
| APK vervaldatum | 28-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 24-03-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-03-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2287 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.7 l/100km | 1l op 13 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 203 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ci |
| Breedte | 235 cm |
| Lengte | 741 cm |
| Hoogte | 295 cm |
| Wielbasis | 404 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2907 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 71pm5a1 |
| Variant | cflc |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-04-2025
Rapport opnieuw genereren