| Kenteken | Z-182-HJ |
| Merk | Lexus |
| Type | nx450h+ |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 29-04-2024 |
| Nieuwprijs | € 82.595,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 145 Kw | 197 pk |
| Elektrisch vermogen | 174 Kw | 237 pk |
| Totaal vermogen | 319 Kw | 434 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 2065 kg |
| APK vervaldatum | 29-04-2028 |
| Datum eerste toelating | 29-04-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-04-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2487 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 466 cm |
| Hoogte | 167 cm |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2540 kg |
| Massa leeg voertuig | 1965 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2540 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | aazh26l-awxlbw(5b) |
| Variant | aazh26(w) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren