| Kenteken | Z-184-BS |
| Merk | Suzuki |
| Type | swift |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 27-07-2022 |
| Nieuwprijs | € 27.154,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 99 Kw | 135 pk |
| Elektrisch vermogen | 10 Kw | 14 pk |
| Totaal vermogen | 109 Kw | 148 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1095 kg |
| APK vervaldatum | 27-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-07-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-03-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1373 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | 389 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 245 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1445 kg |
| Massa leeg voertuig | 995 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1445 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mt |
| Variant | cc3s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-11-2025
Rapport opnieuw genereren