| Kenteken | Z-198-JX |
| Merk | Kia |
| Type | niro |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 25-04-2024 |
| Nieuwprijs | € 36.075,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Elektrisch vermogen | 32 Kw | 44 pk |
| Totaal vermogen | 106 Kw | 144 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Gewicht | 1474 kg |
| APK vervaldatum | 25-04-2028 |
| Datum eerste toelating | 25-04-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-04-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1580 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 442 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 272 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1940 kg |
| Massa leeg voertuig | 1374 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1940 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | d61ay1 |
| Variant | c5p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-04-2025
Rapport opnieuw genereren