| Kenteken | Z-201-HV |
| Merk | Saab |
| Type | 9-4x aero |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 28-02-2011 |
| Nieuwprijs | € 93.826,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 224 Kw | 305 pk |
| Vermogen per kg | 0,12 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1928 kg |
| APK vervaldatum | 05-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-02-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-02-2025 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2792 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.7 l/100km | 1l op 8.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 280 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 191 cm |
| Lengte | 483 cm |
| Hoogte | 171 cm |
| Wielbasis | 281 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2580 kg |
| Massa leeg voertuig | 1828 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2580 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-04-2025
Rapport opnieuw genereren