| Kenteken | Z-262-HT |
| Merk | Skoda |
| Type | enyaq rs |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 01-05-2024 |
| Nieuwprijs | € 56.885,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 68 Kw | 92 pk |
| Elektrisch vermogen | 220 Kw | 299 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 2258 kg |
| APK vervaldatum | 01-05-2028 |
| Datum eerste toelating | 01-05-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-05-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 465 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Wielbasis | 277 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2750 kg |
| Massa leeg voertuig | 2158 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2750 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | d0ae1ae1g1z01or01aa |
| Variant | acx1ebl1gx1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren