| Kenteken | Z-271-LF |
| Merk | Mini |
| Type | cooper se |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 27-03-2023 |
| Nieuwprijs | € 37.950,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 72 Kw | 98 pk |
| Elektrisch vermogen | 135 Kw | 184 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Gewicht | 1440 kg |
| APK vervaldatum | 27-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 27-03-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-05-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 385 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1775 kg |
| Massa leeg voertuig | 1340 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1775 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 0aw40000 |
| Variant | 11dj |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren