| Kenteken | Z-287-LV |
| Merk | Audi |
| Type | q2 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-05-2024 |
| Nieuwprijs | € 47.926,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Gewicht | 1380 kg |
| APK vervaldatum | 15-05-2028 |
| Datum eerste toelating | 15-05-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-05-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ea |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 421 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1870 kg |
| Massa leeg voertuig | 1280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1870 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7cw006rt11a174weaem1ha00b0 |
| Variant | xdxdbf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-12-2025
Rapport opnieuw genereren