| Kenteken | Z-354-BT |
| Merk | Audi |
| Type | sq2 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 26-03-2019 |
| Nieuwprijs | € 76.721,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 221 Kw | 300 pk |
| Vermogen per kg | 0,14 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 1585 kg |
| APK vervaldatum | 22-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 26-03-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-03-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 86 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 163 g/km |
| Emissienorm | euro 6 bg |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2065 kg |
| Massa leeg voertuig | 1485 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2065 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qd7ad7gc006rt31e197csaem1ha0 |
| Variant | xdnueq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-04-2025
Rapport opnieuw genereren
