| Kenteken | Z-407-KH |
| Merk | Polestar |
| Type | hk |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-09-2021 |
| Nieuwprijs | € 59.290,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 69 Kw | 94 pk |
| Elektrisch vermogen | 170 Kw | 231 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Gewicht | 2290 kg |
| APK vervaldatum | 15-09-2027 |
| Datum eerste toelating | 15-09-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-05-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 541 cm |
| Hoogte | 178 cm |
| Wielbasis | 354 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2675 kg |
| Massa leeg voertuig | 2190 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2675 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-11-2025
Rapport opnieuw genereren