| Kenteken | Z-461-JD |
| Merk | Renault |
| Type | megane |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 03-06-2024 |
| Nieuwprijs | € 38.110,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Gewicht | 1415 kg |
| APK vervaldatum | 03-06-2028 |
| Datum eerste toelating | 03-06-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-06-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 2250 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 123 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 463 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 271 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 705 kg |
| Aanhanger geremd | 1700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1888 kg |
| Massa leeg voertuig | 1315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1888 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nbbucb530100 |
| Variant | kf2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-05-2025
Rapport opnieuw genereren

