| Kenteken | Z-464-DN |
| Merk | Tesla |
| Type | model 3 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 19-03-2024 |
| Nieuwprijs | € 44.290,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Elektrisch vermogen | 208 Kw | 283 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Gewicht | 1836 kg |
| APK vervaldatum | 19-03-2028 |
| Datum eerste toelating | 19-03-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-03-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 472 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 288 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2200 kg |
| Massa leeg voertuig | 1736 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2200 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | bqb1s5t1w |
| Variant | h6lr |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-04-2025
Rapport opnieuw genereren