| Kenteken | Z-481-JB |
| Merk | Volvo |
| Type | ex30 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-04-2024 |
| Nieuwprijs | € 41.155,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Elektrisch vermogen | 200 Kw | 272 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1850 kg |
| APK vervaldatum | 18-04-2028 |
| Datum eerste toelating | 18-04-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-04-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 423 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2240 kg |
| Massa leeg voertuig | 1750 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2240 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 2zel9l0? |
| Variant | 2zel |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-05-2025
Rapport opnieuw genereren