| Kenteken | Z-494-PD |
| Merk | Lexus |
| Type | rx450h |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 21-02-2013 |
| Nieuwprijs | € 66.975,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 183 Kw | 249 pk |
| Vermogen per kg | 0,02 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 2205 kg |
| APK vervaldatum | 21-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 21-02-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-05-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 3456 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 145 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 477 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 274 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2700 kg |
| Massa leeg voertuig | 2105 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2700 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | gyl15l-awxgkw(2f) |
| Variant | gyl15(w) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-08-2025
Rapport opnieuw genereren