| Kenteken | Z-510-BK |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf gte |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-12-2021 |
| Nieuwprijs | € 42.905,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 114 Kw | 155 pk |
| Elektrisch vermogen | 80 Kw | 109 pk |
| Totaal vermogen | 194 Kw | 264 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1624 kg |
| APK vervaldatum | 19-08-2027 |
| Datum eerste toelating | 15-12-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-06-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 429 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2040 kg |
| Massa leeg voertuig | 1524 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2040 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd6fd6dd001p4bison1ml1cvr2b00 |
| Variant | acdgeax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 24-08-2025
Rapport opnieuw genereren
