| Kenteken | Z-541-FT |
| Merk | Mini |
| Type | john cooper works |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 28-03-2024 |
| Nieuwprijs | € 62.032,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 170 Kw | 231 pk |
| Vermogen per kg | 0,13 Kw/kg |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Gewicht | 1350 kg |
| APK vervaldatum | 28-03-2028 |
| Datum eerste toelating | 28-03-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-03-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 387 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1710 kg |
| Massa leeg voertuig | 1250 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1710 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | iaw40000 |
| Variant | 71dh |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren