| Kenteken | Z-569-HP |
| Merk | BMW |
| Type | 530e |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-04-2024 |
| Nieuwprijs | € 93.340,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 146 Kw | 199 pk |
| Elektrisch vermogen | 135 Kw | 184 pk |
| Totaal vermogen | 281 Kw | 382 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Gewicht | 2080 kg |
| APK vervaldatum | 18-04-2028 |
| Datum eerste toelating | 18-04-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-04-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ea |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 506 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Wielbasis | 300 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2655 kg |
| Massa leeg voertuig | 1980 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2655 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | eaw50700 |
| Variant | 71fj |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-06-2025
Rapport opnieuw genereren