| Kenteken | Z-572-HS |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | eqe 300 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 17-04-2024 |
| Nieuwprijs | € 76.762,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Elektrisch vermogen | 180 Kw | 245 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Gewicht | 2405 kg |
| APK vervaldatum | 17-04-2028 |
| Datum eerste toelating | 17-04-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-04-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 196 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Wielbasis | 312 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 2895 kg |
| Massa leeg voertuig | 2305 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2895 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | zzaa050a |
| Variant | 51ebb0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren