| Kenteken | Z-695-RL |
| Merk | BMW |
| Type | ix1 edrive20 |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 08-06-2024 |
| Nieuwprijs | € 53.109,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 78 Kw | 106 pk |
| Elektrisch vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 1940 kg |
| APK vervaldatum | 08-06-2028 |
| Datum eerste toelating | 08-06-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-06-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 450 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 2435 kg |
| Massa leeg voertuig | 1840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2435 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 0ac50000 |
| Variant | 71eg |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-06-2025
Rapport opnieuw genereren