| Kenteken | Z-713-GT |
| Merk | Opel |
| Type | crossland x |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 25-11-2020 |
| Nieuwprijs | € 27.047,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Gewicht | 1254 kg |
| APK vervaldatum | 25-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-11-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-07-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 109 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 421 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 840 kg |
| Technische max massa voertuig | 1795 kg |
| Massa leeg voertuig | 1154 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1795 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | be1vadph0a5 |
| Variant | ea025db12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-04-2025
Rapport opnieuw genereren