| Kenteken | Z-735-FX |
| Merk | Mazda |
| Type | cx-5 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 25-11-2013 |
| Nieuwprijs | € 32.884,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 121 Kw | 165 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1501 kg |
| APK vervaldatum | 24-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-11-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-06-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1930 kg |
| Massa leeg voertuig | 1401 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1930 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 60e |
| Variant | c97 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-05-2025
Rapport opnieuw genereren