| Kenteken | Z-762-PR |
| Merk | Ford |
| Type | focus |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 31-05-2024 |
| Nieuwprijs | € 42.978,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 121 Kw | 165 pk |
| Elektrisch vermogen | 9 Kw | 12 pk |
| Totaal vermogen | 130 Kw | 177 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Gewicht | 1511 kg |
| APK vervaldatum | 31-05-2028 |
| Datum eerste toelating | 31-05-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-05-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ea |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 725 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2005 kg |
| Massa leeg voertuig | 1411 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2005 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5bscena5kas |
| Variant | m0dc1px |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren
