| Kenteken | Z-851-RT |
| Merk | BMW |
| Type | m3 competition m xdrive |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 13-06-2023 |
| Nieuwprijs | € 164.090,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 375 Kw | 510 pk |
| Vermogen per kg | 0,19 Kw/kg |
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Gewicht | 1940 kg |
| APK vervaldatum | 13-06-2027 |
| Datum eerste toelating | 13-06-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-06-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2993 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 89 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 480 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 286 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2370 kg |
| Massa leeg voertuig | 1840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2370 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | iaw5000v |
| Variant | 11gb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-08-2025
Rapport opnieuw genereren
