| Kenteken | ZF-501-R |
| Merk | Dacia |
| Type | logan |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 17-05-2019 |
| Nieuwprijs | € 17.479,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1191 kg |
| APK vervaldatum | 06-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 17-05-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-05-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 898 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 125 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ad |
| Breedte | 176 cm |
| Lengte | 453 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 595 kg |
| Aanhanger geremd | 1110 kg |
| Technische max massa voertuig | 1605 kg |
| Massa leeg voertuig | 1091 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1605 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | jr5ck000m500 |
| Variant | 07ev |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-05-2025
Rapport opnieuw genereren