| Kenteken | ZF-722-S |
| Merk | Nissan |
| Type | leaf 40kwh |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 28-05-2019 |
| Nieuwprijs | € 38.691,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 95 Kw | 129 pk |
| Elektrisch vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1580 kg |
| APK vervaldatum | 22-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-05-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-05-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1995 kg |
| Massa leeg voertuig | 1480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1995 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a02 |
| Variant | a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 27-03-2025
Rapport opnieuw genereren