| Kenteken | ZG-208-S |
| Merk | Volvo |
| Type | v60 cross country |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 24-05-2019 |
| Nieuwprijs | € 61.865,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1862 kg |
| APK vervaldatum | 13-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 24-05-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-05-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1969 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 135 g/km |
| Emissienorm | euro 6 bg |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 478 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 288 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2400 kg |
| Massa leeg voertuig | 1762 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2400 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | zza8vc0? |
| Variant | zza8 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-11-2025
Rapport opnieuw genereren
