| Kenteken | ZG-564-F |
| Merk | Honda |
| Type | cr-v |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 20-05-2019 |
| Nieuwprijs | € 60.345,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 142 Kw | 193 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1669 kg |
| APK vervaldatum | 20-05-2027 |
| Datum eerste toelating | 20-05-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-05-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.6 l/100km | 1l op 11.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 l/100km | 1l op 14.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 162 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 460 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2350 kg |
| Massa leeg voertuig | 1569 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2350 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 3 |
| Variant | rw201 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren