| Kenteken | ZG-613-D |
| Merk | Suzuki |
| Type | vitara |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 03-06-2019 |
| Nieuwprijs | € 26.644,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 82 Kw | 111 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1205 kg |
| APK vervaldatum | 03-06-2027 |
| Datum eerste toelating | 03-06-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-06-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 417 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1730 kg |
| Massa leeg voertuig | 1105 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1730 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | at2 |
| Variant | d01s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-11-2025
Rapport opnieuw genereren