| Kenteken | ZH-433-Z |
| Merk | Skoda |
| Type | citigo |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 20-06-2019 |
| Nieuwprijs | € 13.170,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 44 Kw | 60 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 934 kg |
| APK vervaldatum | 15-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 20-06-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-06-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 96 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 164 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 241 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1330 kg |
| Massa leeg voertuig | 834 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1330 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5fm5cf0117cpvr2n1ssk1bo |
| Variant | abchya |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-08-2025
Rapport opnieuw genereren