| Kenteken | ZH-645-T |
| Merk | Peugeot |
| Type | 308 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 07-06-2019 |
| Nieuwprijs | € 32.550,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1279 kg |
| APK vervaldatum | 11-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 07-06-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-06-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 111 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 459 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 635 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1830 kg |
| Massa leeg voertuig | 1179 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1830 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | hnst-r16000 |
| Variant | r |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-08-2025
Rapport opnieuw genereren