| Kenteken | ZL-794-J |
| Merk | Mini |
| Type | cooper |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 27-06-2014 |
| Nieuwprijs | € 21.495,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1160 kg |
| APK vervaldatum | 18-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-06-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-07-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 107 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1565 kg |
| Massa leeg voertuig | 1060 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1565 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 6h240000 |
| Variant | xm51 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-12-2025
Rapport opnieuw genereren
