| Kenteken | ZP-754-V |
| Merk | Ford |
| Type | transit custom |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 10-07-2019 |
| Nieuwprijs | € 58.026,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 77 Kw | 105 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Gewicht | 2057 kg |
| APK vervaldatum | 15-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 10-07-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-07-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | ja |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 165 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 203 cm |
| Lengte | 497 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2200 kg |
| Technische max massa voertuig | 3190 kg |
| Massa leeg voertuig | 1957 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3190 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | s9wjasabcactc |
| Variant | ylfa1ebx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren