| Kenteken | ZP-956-L |
| Merk | Mini |
| Type | cooper s |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 20-07-2019 |
| Nieuwprijs | € 43.536,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 141 Kw | 192 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 1345 kg |
| APK vervaldatum | 20-07-2027 |
| Datum eerste toelating | 20-07-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-07-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 91 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 127 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 401 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1770 kg |
| Massa leeg voertuig | 1245 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1770 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | daw500l0 |
| Variant | xu91 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-08-2025
Rapport opnieuw genereren