| Kenteken | ZS-058-Z |
| Merk | Audi |
| Type | a5 sportback |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 06-08-2019 |
| Nieuwprijs | € 50.094,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Elektrisch vermogen | 2 Kw | 3 pk |
| Totaal vermogen | 142 Kw | 193 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 241 km/h |
| Gewicht | 1560 kg |
| APK vervaldatum | 06-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-08-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-08-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 473 cm |
| Hoogte | 137 cm |
| Wielbasis | 283 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2055 kg |
| Massa leeg voertuig | 1460 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2055 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7ck003rt171e18s54bfaem1 |
| Variant | s2dlvaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-06-2025
Rapport opnieuw genereren