| Kenteken | ZV-205-R |
| Merk | Peugeot |
| Type | 107 |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 14-02-2006 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 50 Kw | 68 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Gewicht | 865 kg |
| APK vervaldatum | 01-09-2026 |
| Datum eerste toelating | 14-02-2006 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-10-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 109 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 234 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1180 kg |
| Massa leeg voertuig | 765 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1180 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-10-2025
Rapport opnieuw genereren